Baukje
25 juni 2021
We hadden oogcontact in de trein.
"Deze oproep hoort hier niet helemaal thuis, maar toch wil ik een poging wagen, omdat jij zo leuk was en ik jou graag nog eens zou ontmoeten.
Jij stoel 16B en ik stoel 16C op vlucht OR367 op 25 juni 2021 van Amsterdam naar Bonaire en Curaçao. Jij knap, sprekende blauwe ogen, witte polo met groene randjes aan de mouwen, spijkerbroek. Ik blond, roze hoodie, sportlegging en tijdens de vlucht droeg ik dikke sokken. Jij dronk koffie en keek films, ik keek een film en luisterde muziek. Jij ging 11 dagen met vakantie naar Bonaire en zou verblijven in het van der Valk Hotel. Ik ging een week naar Curaçao. Ik durfde niet zo goed je uit te vragen want ik wist niet of je daarop zat te wachten. Maar dat we een klik hadden was duidelijk. We hadden vaak oogcontact, als ik terug kwam van het toilet, toen er turbulentie was, toen we gingen landen... Je was het beste wat me in heel lange tijd was overkomen.
Ben of ken jij deze jongen? Ik ontmoet je héél graag nog eens! En ik zou graag je beter willen leren kennen als je daarvoor openstaat."